Грузія перемогла Португалію і вийшла у плей-оф на дебютному Євро

Середа, 26 червня 2024, 23:57
468
0
0

У середу, 26 червня, відбувся матч в рамках третього туру Євро-2024 у групі F між збірними Грузії та Португалії.

Гра проходила на стадіоні Фельтінс-Арена в Гельзенкірхені.

Після першої половини зустрічі грузини вигравали, завдяки голу Кварацхелії на 2 хвилині матчу.

Напочатку другого тайму Грузія заробила пенальті, який успішно реалізував Мікаутадзе на 57-й хвилині, довівши рахунок до 2:0.

У підсумку Португалія і Туреччина набрали в групі F по 6 балів і зайняли, відповідно, 1-2 місця. Грузія з 4 балами посідає третю сходинку, яка гарантувала вихід у плей-оф Євро-2024.