Туреччина в матчі з 16 жовтими перемогла Чехію та продовжила свій шлях на Євро-2024

Четвер, 27 червня 2024, 00:05
219
0
0

Сьогодні, 26 червня, відбувся фінальний матч групового етапу Євро-2024, у групі F, між збірними Чехії та Туреччини. Поєдинок закінчився з рахунком 1:2.

Матч відбувся на Фолькспаркштадіон, в Гамбурзі.

Перший важливий епізод трапився на 20 хвилині першого тайму. Збірна Чехії залишилася вдесятьох, по тій причині, що Антонін Барак отримує, за свій фол, другу жовту картку менш аніж через десять хвилин після першої.

Рахунок було відкрито на 51 хвилині, коли Ісмаїл Юксек виконав чудовий пас, адресатом якого в штрафному майданчику став Хакан Чалханоглу. Він швидко, а головне, влучно, пробив у правий нижній кут воріт, повз безпорадного голкіпера.

Чехи зрівняли рахунок на 66 хвилині. Томаш Соучек опинився в потрібний час в потрібному місці, підібравши м'яч та безжально відправивши його в сітку по центру воріт. Рахунок став 1:1.

Крапку в матчі було поставлено на 90+5 хвилині, коли Дженк Тосун знайшов спосіб надіслати м'яч у ворота, перегравши чеського арбітра.

Чехія — Туреччина 1:2

Голи: Соучек 66' — Чалханоглу 51', Тосун 90+4'

Чехія: Станек (Коварж 55') — Голеш, Гранац, Крейчі — Цоуфал, Соучек, Провод (Лінгр 75'), Юрасек (Юрасек 81') — Хитіл (Кухта 55'), Барак, Гложек (Хори 55')

Туреччина: Гюнок — Кадіоглу, Демірал, Акайдин, Мюлдюр — Озкан (Айхан 46'), Юксек (Йокушлу 63') — Їздіз, Чалханоглу, Гюлер — Їлмаз

Попередження: Барак 11', Шик 34', Ярош 85', Черв 85', Крейчі 90+1' — Озкан 31', Їлдіз 37', Юксек 49', Гюнок 64', Чалханоглу 66', Чакір 68', Мюлдюр 81', Акайдин 85', Айхан 90+5', Кокджу 90+5', Гюлер 90+5'

Вилучення: Барак 20'

Підводячи підсумки в групі F, маємо наступне: У плей-оф проходять збірні Португалії та Туреччини. Доля Грузії буде вирішуватися за допомогою рейтингу ФІФА. З Євро вилітає збірна Чехії.

Румунія вийшла в плей-оф Євро завдяки пенальті, якого не було (+ФОТО)

Забарний: Немає чого сказати, треба було все вирішувати у перших двох іграх