Середа, 26 червня 2024, 20:55
558
1
0

У середу, 26-го червня, зустрілися збірні Словаччини та Румунії, в рамках матчу третього туру групового етапу чемпіонату Європи-2024.

Гра проходила на стадіоні Дойче Банк-Штадіон у Франкфурті-на-Майні.

На 24-й хвилині півзахисник збірної Словаччини Ондрей Дуда, забив головою після навісу хавбека Юрія Куцьки, відкривши рахунок у матчі.

На 37-й хвилині румунський півзахисник Резван Марін, реалізував пенальті, призначений за фол на його земляку Янісі Хаджі. Рахунок став рівний - 1:1.

У другому таймі команди не забивали, хоча нанесли чимало ударі по воротах одна одної.

У підсумку усі чотири команди з нашої групи набрали по 4 очки, але Україна через гіршу різницю забитих і пропущених опинилися на останньому, четвертому місці.