Мессі розповів, що останній матч збірної Аргентини провів із травмою

Середа, 26 червня 2024, 16:55
95
0
0

Легендарний форвард Ліонель Мессі, який нині виступає за Інтер Майамі, розповів, що завершив сьогоднішній матч проти Чилі через травму.

За словами Мессі, через грубу гру чилійського захисту він отримав забій гомілковостопного суглоба, який протримав до фінального свистка.

«Це був забій, біль від якого не зникав і зовсім не зменшувався», — сказав Мессі Marca.

Нагадаємо, Аргентина перемогла Чилі з рахунком 1:0 завдяки голу Лаутаро Мартінеса на 88-й хвилині, забезпечивши собі вихід у чвертьфінал як лідер групи.

Наразі Мессі відзначився лише однією результативною передачею на Копа Америка-2024 – у матчі проти Канади (2:0).

В останньому турі групового етапу Аргентина зустрінеться з Перу, у якого наразі лише одне очко.

Зіркове подружжя Зінченків відкрило ресторан у Києві (+ВІДЕО)

Григорчук покинув Чорноморець та очолив одного з лідерів чемпіонату Азербайджану