Арбітр втратив свідомість на Кубку Америки через спеку (+ВІДЕО)

Середа, 26 червня 2024, 12:10
290
0
0

Тривожний інцидент трапився під час матчу Кубка Америки між Канадою та Перу. Асистент арбітра Умберто Панхох знепритомнів на полі через сильну спеку.

Цей випадок стався під кінець першого тайму, коли декілька канадських гравців кинулися на допомогу. Першим до Панхоха підбіг воротар Максим Крепо, оскільки розіграш кутового відбувався на протилежному боці поля.

На щастя, арбітр залишився при свідомості та дихав. Пізніше Крепо прокоментував ситуацію:

«Я радий, що він був притомний. Дякувати Богу, мені повідомили, що зараз з ним все гаразд. Але потрібно щось із цим робити. Мені байдуже, що кажуть люди, здоров'я людей на полі - гравців та офіційних осіб - потребує уваги».

За повідомленнями, температура на стадіоні Children's Mercy Park у Канзасі на той момент становила близько 38°C. Під час першого тайму гравцям та офіційним особам не надали перерви на водний відпочинок.

Зрештою, Канада здобула перемогу в матчі з рахунком 1:0 завдяки голу Джонатана Девіда на 74-й хвилині.