Середа, 26 червня 2024, 08:28
266
0
0

Збірна Австрії вдруге в історії вийшла з групи на Євро, здобувши перемогу над Нідерландами з рахунком 3:2 у Берліні. Ця перемога також принесла їм перше місце в групі D.

Хоча обом командам для виходу в плей-офф вистачало й нічиєї, матч пройшов з високою інтенсивністю. Австрійці краще розпочали гру, завдяки високому пресингу. Їхні атаки йшли здебільшого лівим флангом, де небезпечні простріли подавав Александр Прасс. Саме він асистував на автогол Донні ван де Бека вже на шостій хвилині.

Перший тайм пройшов у відкритій боротьбі з обопільними моментами. В другому таймі ініціатива перейшла до голландців, і їм вдалося зрівняти рахунок завдяки удару Коді Гакпо. Проте невдовзі після цього Флоріан Грілліч виконав навіс, який замкнув Романо Шмід, знову вивівши Австрію вперед.

На 75 хвилині Мемфіс Депай зрівняв рахунок потужним ударом. Але на 80 хвилині Австрія знову вийшла вперед завдяки голу Марселя Забіцера.

Австрійцям вдалося втримати перемогу, і вони сенсаційно посіли перше місце в групі. Натомість Нідерланди з третього місця можуть зіграти з Англією в 1/8 фіналу.

Нідерланди - Австрія 2:3

Голи: Гакпо 47, Депай 75 - Мален 6 (аг), Шмід 59, Забітцер 81

Склади:

Нідерланди: Вербрюгген - Гертрюйда, де Врей, ван Дейк, Аке (ван де Вен, 65) - Схаутен, Верман (Сімонс, 35) - Мален (Вегорст, 72), Рейндерс (Вейналдум, 65), Гакпо - Депай

Австрія: Пентц - Пош, Лінхарт (Баумгартнер, 62), Вебер, Прасс - Зайвальд, Гріллич (Кверфельд, 64) - Шмід, Забітцер, Віммер (Лаймер, 63) - Арнаутович (Грегорич, 78)