Асист воротаря Бельгії допоміг їм перемогти Румунію на Євро-2024

636
0
0

У суботу, 22 червня, відбувся поєдинок другого туру в групі Е на Євро-2022, в якому збірна Бельгії помірялася силами з Румунією.

Де Брюйне і компанія потужно розпочали гру і завдяки голу Юрі Тілеманса на 2 хвилині матчу, після асиста Ромелу Лукаки, повели в рахунку - 1:0. Далі бельгійці продовжили домінувати на полі, але румуни грали надійно в захисті.

У другому таймі Бельгія знову влаштувала штурм воріт суперників. Чудові моменти були у Лукаку, де Брюйне і Доку, проте вони не змогли їх реалізувати.

В одному з епізодів Лукаку класно вирвався "на побачення" з голкіпером Румунії та забив гол, проте його скасували через офсайд. Це — вже третій скасоване взяття воріт Ромелу на Євро-2024.

На 80-й хвилині воротар Бельгії вибивав м'яч від воріт і зробив це так класно, що Кевін де Брюйне увірвався в штрафний майданчик і подвоїв перевагу своєї команди, а в статистиці асист додався в актив голкіпера Бельгії Кастельса.

Після цього матчу збірна Румунії посідає першу позицію. Бельгія займає 2 місце в групі Е, Словаччина  - 3, а Україна аутсайдер. Хоча у всіх чотирьох команд по 3 очка і вони зберігають шанси на вихід із групи у плей-оф.