Кріштіану Роналду - серед найкращих у першому таймі матчу Туреччина та Португалія

Субота, 22 червня 2024, 19:59
103
0
0

Скріншот Sofascore

У суботу, 22 червня, на чемпіонаті Європи-2024 у групі F зустрічаються збірні Туреччини та Португалії, в рамках матчу другого туру.

Гра відбувається в Дортмунді на стадіоні Зігнал Ідуна Парк. Трансляція на MEGOGO.

У Туреччини у першому таймі найкращим гравцем є Мухаммед Керем Актюркоглу. Оцінка від Sofascore - 6.7.

А в збірної Португалії найкращі оцінки серед усіх футболістів — у Бернарду Сілви (7.4) та Кріштіану Роналду (7.2).

Після першої 45-хвилинки Португалія виграє у турків 2:0, завдяки голу Бернарду Сілви на 21 хвилині, та автоголу турка Акайдина на 28 хвилині.

Скоро розпочнеться другий тайм цього протистояння на Євро-2024. Яким буде рахунок після фінального свистка?