Четвер, 20 червня 2024, 23:59
184
0
0

20 червня відбувся матч 2 туру чемпіонату Європи між Іспанією та Італією. Матч завершився мінімальною перемогою іспанців. Перед матчем багато хто прогнозував рівну гру двох сильних команд, однак сталось не так, як гадалось.

У першому таймі Іспанія вже звично взяла м'яч під контроль і тиснули на італійців, які ніяк не могли підійти до штрафного майданчика. А от Доннаруммі довелось попрацювати. Спочатку на 2 хвилині Педрі пробив головою під поперечину, але італійський голкіпер виконав чудовий сейв. Також свій момент мав Іньякі Вільямс, який, щоправда, був менш влучним ніж Педрі.

Старання Іспанії принесли плоди вже у другому таймі. Після подачі Іньякі Вільямса Калафіорі дуже невдало зрізав м'яч у власні ворота. Після голу Іспанія вже не так активно йшла вперед, але і не давала цього робити супернику. Тож у підсумку матч так і завершився - 1:0.

Після двох турів групового етапу Євро-2024 збірна Іспанії набрала шість очок і займає перше місце в групі В. Італія, заробивши три очки, розташовується на другій сходинці.

У 3-му турі збірна Іспанії зіграє з Албанією, а збірна Італії — з Хорватією.

Іспанія — Італія — 1:0

Гол: Калафйорі, 55 (автогол)

Склади команд:

Іспанія: Сімон - Карвахаль, Ле Норман, Ляпорт, Кукурелья - Педрі (Баена, 71), Родрі, Фабіан Руїс (Меріно, 90+4) - Ямаль (Ферран Торрес, 71), Мората (Оярсабаль, 78), Ніко Вільямс (Айосе Перес, 78)

Італія: Доннарумма - Ді Лоренцо, Бастоні, Калафйорі, Дімарко - Фраттезі (Камб'ясо, 46), Жоржиньо (Крістанте, 46), Барелла - К'єза (Дзаканьї, 64), Скамакка (Ретегі, 64), Пеллегріні (Распадорі, 82)

Попередження: Родрі, 45+2, Карвахаль, 90+5 — Доннарумма, 15. Крістанте, 46

Євро-2024: Данія та Англія обмінялися голами та не змогли визначити сильнішого (+ВІДЕО)