Хорватія втратила перемогу, зігравши внічию з Албанією (+ВІДЕО)

Четвер, 20 червня 2024, 08:44
371
0
0

Збірна Албанії зуміла відібрати очки у Хорватії (2:2) в драматичному матчі, який став їхньою першою зустріччю в історії. Цей нічийний результат залишає обидві команди з одним очком перед вирішальним останнім туром групового етапу Євро-2024.

Албанці, які вразили Італію найшвидшим голом в історії чемпіонатів Євро, знову потішили своїх уболівальників швидким стартом. На 11-й хвилині Казім Лачі, замкнувши простріл Ясіра Асані, вивів свою команду вперед.

У другому таймі хорвати шляхом замін досягли гри і зрівняли рахунок завдяки голу Андрія Крамаріча. Здавалося, перемога близька, але в компенсований час автогол Кляуса Г'язули після прострілу Анте Будимира знову зрівняв рахунок. Албанія цілком могла втратити очки на останніх хвилинах, але в підсумку саме Г'язула забив переможний м'яч на останній хвилині, принісши своїй команді нічию.

Таким чином, албанці зберегли шанси на вихід з групи, а хорватам для виходу потрібно обов'язково набрати очки в матчі з чинними чемпіонами Євро - Італією.