Середа, 19 червня 2024, 23:54
129
0
0

Збірна Шотландії зіграла внічию з командою Швейцарії (1:1) у матчі групового етапу Євро-2024. Таким чином, шотландцям не вдалося здобути першу перемогу на Чемпіонаті Європи з 1996 року.

Після розгромної поразки від Німеччини шотландці прагнули реабілітуватися і вже на початку зустрічі вийшли вперед. Захисник Швейцарії Фабіан Шербер забив автогол після удару Скотта Мактоміна.

Досвідчена збірна Швейцарії швидко відповіла. На 20 хвилині матчу лідер швейцарців Джердан Шакірі забив фантастичний гол у верхній кут воріт після помилки захисника Шотландії.

Другий тайм пройшов у рівній боротьбі. Обидві команди мали шанси вийти вперед, але м'яч більше не забивався. Таким чином, збірна Шотландії зберігає шанси на вихід з групи, а Швейцарія залишається на другому місці і не програє вже в 13 з 15 своїх останніх матчів групового етапу великих турнірів.