Німеччина на класі перемогла Угорщину на Євро-2024

0
0

У середу, 19 червня, збірна Німеччини зустрічалася з Угорщиною в рамках другого туру у групі А на Євро-2024 року.

Гра відбувалася у Штутгарті на стадіоні Арена Штутгарт.

Німці потужно почали матч, а угорці сконцентрувалися на захисті і намагалися контратакувати.

На 22-й хвилині Гюндоган запресингував у штрафному майданчику суперників, що допомогло йому заволодіти м'ячем та віддати асист на Мусіалу, який розстріляв ворота Угорщини - 1:0.

У компенсований час до першого тайму Шаллай був першим на добиванні після навісу зі штрафного від Собослая, але взяття воріт Ноєра скасували через офсайд.

У другому таймі Німеччина продовжила домінувати на полі. На 67 хвилині Міттельштадт з лівого флангу, як на долоні віддав класний асист на 11 метрів, а Гюндоган більярдним ударом у кут воріт збільшив перевагу своєї команди.

У підсумку Німеччина здобула впевнену перемогу і набрала 6 очок після двох турів, закріпивши лідерство у групі А.