Португалія на останніх хвилинах вирвала перемогу у Чехії

Вівторок, 18 червня 2024, 23:56
374
0
0

18 червня на у Лейпцигу відбувся матч 1-го туру групового етапу чемпіонату Європи — 2024 між збірними Португалії та Чехії. Зустріч закінчилась з рахунком 2:1 на користь Португалії.

У першому таймі Португалія почала доводити статус фаворита у матчі і притисла суперника до власних воріт. Роналду і компанія мали декілька чудових моментів для того, аби відкрити рахунок, проте не реалізували їх.  Таким чином, вперше на турнірі зафіксовано нульову нічию за підсумками першого тайму.

Нулі на табло тримались аж до 62 хвилини. Цоуфал опинився з м'ячем поблизу штрафного майданчика, скотив під удар Провду і той з 20 метрів вразив лівий нижній кут. Вже за 7 хвилин португальці змогли вирівняти рахунок на табло. Після пожежі в штрафному майданчику чехів, м'яч відрикошетив до Гранца, який відправив його у власні ворота. На 87 хвилині Португалія зуміла вийти вперед завдяки зусиллям Діогу Жоти, який вийшов на заміну. Однак в епізод втрутився ВАР і скасував гол. Проте Чехія все ж не змогла втримати хоча б нічийний результат. У компенсований час Консейсау опинився у потрібному місці в потрібний час, підібрав м'яч у штрафному майданчику та безжально відправив його в сітку. Таким чином, Португалія, хоч і не без проблем, але все ж таки бере верх у цьому поєдинку.

Португалія – Чехія 2:1

Голи: Гранач 69 (автогол), Консейсау 90+2 - Провод 62

Склади команд:

Португалія: Діогу Кошта, Канселу (Семеду, 90), Пепе, Діаш, Мендеш (Нету, 90), Далот (Інасіу, 63), Вітінья (Консейсау, 90), Бернарду Сілва, Бруну Фернандеш, Кріштіану Роналду, Леау (Жота, 63)

Чехія: Станек, Цоуфал, Гранач, Холеш (Хори 90+3), Крейчі, Доудера, Соучек, Провод (Барак 79), Шульц (Шевчик 79), Кухта (Лінгр 61), Шик (Хітіл 61)

Попередження: Леау 39, Консейсау 90+3 - Шик 57