Уболівальники Грузії під час матчу з Туреччиною заспівали пісню про путіна (+ВІДЕО)

Вівторок, 18 червня 2024, 20:26
433
0
0

У першому таймі матчу групового етапу Євро-2024 між збірними Туреччини та Грузії сталася цікава подія, що привернула увагу вболівальників. Грузинські фанати, підтримуючи свою команду, вирішили заспівати відому українську футбольну кричалку – «путін Х###ЛО»

На 32-й хвилині гри стався ключовий момент: Жорж Мікаутадзе забив перший гол збірної Грузії на цьому Євро, відповівши на відкриття рахунку Туреччини, голу Мерті Мюлдюра. Його удар зі штрафного майданчика вразив воротаря суперників, встановивши на табло нічию 1:1.

Уболівальники залишаються в напруженні, очікуючи на подальший розвиток подій у другому таймі матчу, який залишається відкритим для будь-якого результату.

Лідер Словаччини: Україна - складний суперник, рівня Бельгії

Фанати Туреччини та Грузії влаштували бійку прямо на стадіоні (+ВІДЕО)