Ключовий гравець збірної Шотландії отримав жорстоку дискваліфікацію на матчі Євро

Понеділок, 17 червня 2024, 23:40
213
0
0

УЄФА дискваліфікував Раяна Портеуса на дві гри після його червоної картки в першому матчі Євро-2024 Шотландії проти Німеччини.

Згідно з рішенням Дисциплінарного органу УЄФА (CEDB), Портеус пропустить решту групового етапу Євро-2024 проти Швейцарії та Угорщини через покарання за "серйозну грубу гру".

Це може навіть може означати кінець його виступів за збірну у цьому турнірі, якщо Шотландія не зможе пройти до плей-офф.

Центральний захисник Вотфода був вилучений в останні хвилини першого тайму поразки Шотландії від Німеччини з рахунком 5:1 після небезпечного кидка на Ілкая Гюндогана в штрафному майданчику.

Цей інцидент не було покарано в режимі реального часу, але було зупинено та перевірено за допомогою VAR, у результаті чого Портеус отримав червону карточку.

Додамо, що Шотландська футбольна асоціація також була оштрафована на 5 625 євро за важкі предмети, кинуті на поле фанатами під час поразки в Мюнхені .