Збірна Німеччини встановила вражаюче досягнення на старті Євро-2024

Субота, 15 червня 2024, 08:50
314
0
0

Збірна Німеччини стартувала на Євро-2024 з феєричної перемоги, розгромивши Шотландію з рахунком 5:1. Ця перемога стала найбільшою в історії стартових матчів Чемпіонатів Європи.

Попередній рекорд належав збірній Італії, яка на Євро-2021 обіграла Туреччину з рахунком 3:0. Цікаво, що тоді італійці здобули й трофей чемпіонату, не зазнавши жодної поразки протягом усього турніру.

Німці продемонстрували свою силу вже з перших хвилин матчу, забивши три голи до перерви. Відзначилися Флоріан Вірц, Джамал Мусіала та Кай Гаверц (з пенальті). Після вилучення шотландського гравця Раяна Портеуса за грубий фол у кінці першого тайму, господарі поля остаточно добили суперника, додавши ще два голи у другому таймі завдяки Нікласу Фюллкругу та Емре Джану. Шотландцям же вдалося відповісти лише одним голом автоголом Рюдігера.

Ця перемога дає збірній Німеччини чудовий старт на Євро-2024 і робить її одним із головних фаворитів турніру.

Збірна Німеччини розтрощила Шотландію у стартовому матчі Євро-2024 (+ВІДЕО)

Флоріан Вірц — автор першого гола забитого на Євро-2024 (+ВІДЕО)