Збірна Німеччини розтрощила Шотландію у стартовому матчі Євро-2024 (+ВІДЕО)

Субота, 15 червня 2024, 00:06
353
0
0

Сьогодні, 14 червня, відбувся перший матч Євро-2024 між збірними Німеччини та Шотландії. Поєдинок закінчився з рахунком 5:1.

Матч-відкриття турніру відбувся на Альянц Арені у Мюнхені.

Перший тайм розпочався з активної атаки збірної Німеччини, яка згодом вилилася у гол. На 10 хвилині Йозуа Кімміх виконав вбивчу передачу, після якої Флоріан Вірц пішов у прорив та результативно пробив низом з межі штрафного майданчика. М'яч «пробив» руку кіпера, від якої влетів у стійку, а вже від неї затрімотів у сітці.

Менше аніж через десять хвилин господарі турніру забили друге. На 19 хвилині Кай Гаверц знайшов у штрафному майданчику відкритого партнера по команді, яким виявився Джамал Мусіала, і той відправив шкіряного під поперечину воріт.

Під кінець першого тайму арбірт поєдинку вилучив гравця збірної Шотландії Раяна Портеуса через те, що він вчинив підкат проти Ілкая Гюндогана. Окрім того було призначене пенальті, яке успішно реалізував Кай Гаверц. Рахунок після першого тайму розгромний 3:0.

Другий тайм розпочався спокійно. Німеччина продовжувала йти в атаку, проте не настільки активно, як це було у попередньому таймі. Після проведення замін, коли на поле вийшли свіжі футболісти, гра трохи оживилася.

На 68 хвилині господарям вдалося забити вчетверте. Ніклас Фюллькруг підібрав м'яч у штрафному майданчику та переграв голкіпера ударом у праву дев'ятку. Вже менш аніж через десять хвилин той самий гравець міг оформити дубль на свій рахунок, однак рішенням VAR гол було скасовано.

На 87 хвилині Гюдігер відправив м'яч у свої ж ворота, за спину голкіперу, подарувавши шотланцям коротке відчуття щастя. За кілька секунд до закінчення поєдинку Німеччина добила свого суперника. Емре Джан бездоганно прийняв м'яч після передачі Томаса Мюллера та влучно пробив по воротах. Матч закінчився з рахунком 5:1 на користь господарів турніру.

Німеччина — Шотландія 5:1

Голи: Вірц 10', Мусіала 19', Гаверц 45+1' (п), Фюллькруг 68', Джан 90+3' — Рюдігер 87' (автогол)

Німеччина: Ноєр — Кімміх, Рюдігер, Та, Міттельштадт — Андріх (Гросс 46'), Кроос (Джан 80') — Мусіала (Мюллер 74'), Гюндоган, Вірц (Сане 63') — Гаверц (Фюллькруг 63')

Шотландія: Ганн — Тірні (Маккенна 78'), Портеус, Гендрі — Робертсон, Макгрегор (Гілмор 67'), Мактоміней, Ралстон — Крісті (Шенкленд 82'), Адамс (Генлі 46'), Макгінн (Маклін 67')

Попередження: Андріх 31', Та 62' — Ралстон 48'

Вилучення: Портеус 44'

Лідер збірної Англії напився з горя після невключення у заявку на Євро-2024 (+ФОТО)

Шотландські фани показали, що у них під кілтами (+ВІДЕО)