Збірна Хорватії здобула історичну перемогу над Португалією (+ВІДЕО)

Неділя, 09 червня 2024, 10:14
323
0
0

Напередодні чемпіонату Євро з футболу Хорватія вперше в історії здобула перемогу над Португалією, обігравши господарів поля з рахунком 2:1 на стадіоні Ештадіу Насьонал.

Збірна Хорватії, яка не програвала 19 матчів поспіль, коли забивала перший гол, з самого початку зустрічі заволоділа ініціативою. Цілеспрямована гра гостей швидко принесла свої плоди. Вітінья порушив правила у своєму штрафному майданчику, а Лука Модріч впевнено реалізував пенальті, забивши свій 25-й м'яч за збірну.

Португалія довго не могла знайти свою гру, а Хорватія продовжувала тиснути. Моменти біля воріт господарів виникали один за одним, але Діогу Кошта рятував свою команду. Вже після перерви головний тренер португальців провів чотири заміни, що швидко принесло результат. Жота зрівняв рахунок після прострілу Нелсона Семеду.

Втім, радість господарів тривала недовго. Анте Будімір добив м'яч після того, як удар Пашаліча відбив поперечину. На останні хвилини Португалія кинулася відчайдушно відіграватися, але удари Бруну Фернандеша та Вітіньї не досягли цілі. Таким чином, Хорватія здобула заслужену перемогу, яка стала для них шостою поспіль.

Португалія — Хорватія 1:2
Голи: Жота, 48 -  Модріч, 9 (пен), Будімір, 56

Португалія: Кошта — Далот (Канселу, 46), Діаш, Інасіу, Мендеш (Семеду, 46) — Палінья — Фернандеш (Нету, 71), Вітінья (Нунеш, 84) — Сілва, Феліш (Леау, 46) — Рамуш (Жота, 46)

Хорватія: Лівакович — Станішич, Шутало, Понграчич, Гвардіол — Брозович (Іванушец, 75) — Модріч (Перішич, 54), Ковачич (Влашич, 75) — Маєр (Пашалич, 54), Крамаріч (Сучич, 54) — Будімір (Петкович, 67)

Попередження: Канселу — Брозовіч, Іванушец

Іспанія розгромила Північну Ірландію напередодні Євро (+ВІДЕО)

Маліновський про реакцію Реброва після поразки від Польщі: Він був дуже розлючений