Захисник збірної України: Не згоден, що поляки домінували в першому таймі

Субота, 08 червня 2024, 11:14
387
0
0

Захисник збірної України Максим Таловєров поділився своїми враженнями після товариського матчу проти Польщі (1:3).

«Дуже важкий матч з погляду того, що пропустили 3 голи. Було достатньо хороших моментів, але були й якісь помилки. Ми дуже засмучені, бо пропустили такі три погані голи, але це футбол. Маємо шанс вдосконалитися та натренувати те, що не вийшло.

Позитив у тому, що мали можливість створити такі моменти проти Польщі, тому що ця команда досить давно грає в 5 захисників. Це досить хороший результат, коли до перерви маєш 2 чи 3 виходи віч-на-віч. Це футбол, це буде уроком для нас. Працюємо далі.

Я не згоден, що поляки домінували в першому таймі. Так, ми пропустили 3 голи, але вони мали 3 чи 4 моменти. Ми також мали свої моменти. У другому таймі грали агресивніше, але, на жаль, не вдалося забити.

Також захисник швейцарського ЛАСКа прокоментував гру в парі із захисником донецького Шахтаря Валерієм Бондарем.

Ми з Бондарем вперше грали у зв’язці, але ми професіонали, повинні підлаштовуватися один під одного. Це футбол. Якщо ми тут, то повинні показувати 120%, тому що це національна збірна. Ми не маємо іншого вибору», - сказав Таловєров.

Нагадаємо, що збірна України проведе наступний товариський матч 11 червня проти збірної Молдови.

Джерело: MEGOGO

Ребров: Ми й проводимо товариські матчі для того, щоб робити в них помилки

Сергій Ребров офіційно оголосив заявку збірної України на Євро-2024 (+ВІДЕО)

Польща здобула переконливу перемогу над Україною напередодні Євро (+ВІДЕО)