Польща здобула переконливу перемогу над Україною напередодні Євро (+ВІДЕО)

Субота, 08 червня 2024, 08:26
559
0
0

Збірна Польщі завершила підготовку до чемпіонату Європи впевненою перемогою над Україною з рахунком 3:1 у Варшаві. Цей виграш став сьомим поспіль для "орлів" (4 перемоги та 3 нічиї).

Поляки, які не програвали вдома з часів Чемпіонату світу 2022 року (5 перемог та 1 нічия), швидко вийшли вперед. Вже на 11 хвилині після розіграшу кутового захисник Себастьян Валюкевич заштовхав м'яча у ворота гостей. А через 5 хвилин рахунок подвоїв Петро Зелінський, його подача з кутового стала незручною для воротаря і залетіла у сітку.

Домінування господарів поля тривало. На 30 хвилині після чергового кутового Тарас Романчук головою замкнув подачу Міхала Скураса і довів рахунок до 3:0. Українцям вдалося трохи скоротити відставання ще до перерви. Артем Довбик, який демонструє гарну форму на клубному рівні, потужним ударом з-за меж штрафного майданчика пробив голкіпера поляків.

Другий тайм видався менш насиченим моментами. Польща більше оборонялася, але українцям не вистачало гостроти біля чужих воріт. Лише наприкінці зустрічі господарі могли забити четвертий гол, але удар головою Адама Букси парирував Георгій Бущан.

Таким чином, збірна Польщі впевнено завершила підготовку до Євро, яке пройде в Німеччині, а українцям доведеться зробити висновки після цієї поразки, яка стала першою за шість матчів.

Україна — Польща 1:3

Голи: Довбик 41' — Валукєвич 11', Зелінський 16', Романчук 30'

Україна: Бущан — Миколенко (Зінченко 46'), Бондар, Таловєров, Тимчик — Сидорчук, Судаков (Шапаренко 81'), Маліновський (Михайличенко 70') — Зубком (Мудрик 70'), Довбик (Ванат 77'), Ярмоленко (Циганков 70')

Польща: Скорупський — Валукєвич (Берешинський 61'), Саламон, Ківьор — Скурас, Зелінський (Левандовський 61'), Романчук (Модер 61'), Залевський (Пихач 72') — Букса, Шиманський, Мілік (Урбанський 5' (Калузінський 61'))

Попередження: Тимчик 49', Маліновський 56', Таловєров 86'