Олімпійська збірна України розгромно перемогла Індонезію (+ВІДЕО)

Середа, 05 червня 2024, 09:23
617
0
0

4 червня Олімпійська збірна України розпочала свій шлях на турнірі Моріса Ревелло. Це міжнародний футбольний турнір, у якому беруть молодіжні збірні. У першому матчі українці зустрілись з Індонезією U-20.

Одразу зі старту поєдинку наша збірна захопила ініціативу, і вже на 9 хвилині Синчук після передачі Драмбаєва відкрив рахунок. Ще у першому таймі, на 30 хвилині Михайленко подвоїв перевагу.

У другому таймі картина гри не змінилась. На 59 хвилині Олег Федор, який вийшов на заміну остаточно зняв питання щодо переможця зустрічі, встановивши остаточний рахунок — 3:0.

Після цієї перемоги Україна лідирує у групі B. На турнірі збірна проведе ще 3 зустрічі: з Італією U-21, Панамою U-23 та Японією U-19.

Індонезія U-20 - Україна U-23 - 0:3

Голи: 9' Синчук Г., 30' Михайленко М., 59' Федор О.

Румунія готується до поєдинку з Україною на Євро: Не змогли визначити сильнішого з Болгарією (+ВІДЕО)