Вівторок, 04 червня 2024, 08:49
815
0
0

Головний тренер збірної Німеччини Юліан Нагельсманн поділився враженнями після зіграного товариського матчу з Україною. Він сказав, що йому сподобалась захисна ланка "синьо-жовтих".

«Звичайно, ми всі хочемо перемагати в кожному матчі. Але для мене найголовніше — мати команду на футбольному полі. В офіційних поєдинках я очікую від гравців більшого, але й сьогодні ви також бачили хорошу гру від збірної Німеччини. Перші 20 хвилин були добрими. Хороший пресинг. У суперника є якісні футболісти, які лише наприкінці першого тайму почали створювати свої моменти. Гадаю, якби нам вдалося забити один м'яч, ми забили б і другий, і третій.

По перерві нам вдалося підвищити тиск. Хвилин 15—20 Україна не могла вийти зі свого штрафного майданчика. Відзначу блискучу гру воротаря суперника. "Синьо-жовтим" допомагала не тільки Фортуна, а й хороша гра в захисті», — заявив головний тренер збірної Німеччини.

Нагадаємо, 3 червня підопічні Сергія Реброва зіграли контрольний поєдинок з Німеччиною. Матч завершився з рахунком 0:0.