Фіорентина перемогла Аталанту в перенесеному матчі Серії А (+ВІДЕО)

Понеділок, 03 червня 2024, 08:26
182
0
0

Аталанта втратила шанс піднятися на третю сходинку та здобути сьому перемогу поспіль на завершення сезону Серії А. Навіть два голи Андреа Белотті не допомогли господарям поля, адже Фіорентина здобула перемогу з рахунком 3:2.

Попри те, що Аталанта нещодавно тріумфувала в Лізі Європи, а Фіорентина двічі поспіль програвала фінали Ліги конференцій, саме гості з Флоренції повели в рахунку вже на 6 хвилині зусиллями Белотті, який спіймав на помилці воротаря господарів.

Втім, радість тривала недовго. Вже за п'ять хвилин Адемола Лукман зрівняв рахунок. Гра вийшла захопливою, команди по черзі виходили вперед. Спочатку Ніколас Гонсалес забивав після передачі Крістіано Бірагі, а потім 20-річний захисник Джорджо Скалвіні потужним ударом вразив ворота суперника.

Перед перервою Белотті оформив дубль, добивши м'яч після кутового. Другий тайм теж видався насиченим моментами, але рахунок більше не змінився. Таким чином, Фіорентина святкувала подвійну перемогу над Аталантою в цьому сезоні.