Десятиразовий чемпіон Франції повернувся до вищого дивізіону

1
0

Джерело фото: x.com/FootballFrnce

Один з найтитулованіших клубів Франції Сент-Етьєн повернувся до Ліги 1 через два роки.

У сьогоднішньому матчі проти Меца "зелено-білі" здобули перемогу та за загальним рахунком двох матчів здобули право виступати в елітному дивізіоні.

Перший матч завершився перемогою Сент-Етьєна з рахунком 2:1, а у грі-відповіді Мец скоротився кількість гравців до десяти уже на шостій хвилині. Однак до 25-ї хвилини зусиллями Камари та Мікаутадзе господарі вели в рахунку 2:0. Перед перервою гості відіграли один м'яч, але попри чисельну перевагу не змогли пробити надійну оборону Меца.

Уникнути серії пенальті вдалося за три хвилини до фінального свистка. Точний удар Ібрагіма Ваджі забезпечив Сент-Етьєну вихід в елітний рівень французького футболу.

Додамо, що Сент-Етьєн являється десятиразовим чемпіоном Франції. Завоювати найголовніший титул країни їм вдалося в наступних роках: 1957, 1964, 1967, 1968, 1969, 1970, 1974, 1975, 1976, 1981.