Відомий найкращий гравець фіналу Ліги чемпіонів (+ФОТО)

Неділя, 02 червня 2024, 09:16
604
0
0

Захисник мадридського Реала Дані Карвахаль визнаний кращим гравцем фінального матчу Ліги чемпіонів проти дортмундської Боруссії.

Саме завдяки його голу на 74-й хвилині Реал відкрив рахунок у цій зустрічі, яка зрештою завершилася з рахунком 2:0 на користь мадридців.

32-річний Карвахаль став справжнім героєм фіналу. Він не лише забив переможний гол, але й протягом всієї гри демонстрував високий рівень майстерності, надійно діючи у захисті.

Це вже шоста перемога Карвахаля у Лізі чемпіонів у складі Реала. Він дебютував у головному клубному євротурнірі сезону 2013/14, коли "бланкос" також здобули трофей.

До цього фіналу Карвахаль забив лише один гол у Лізі чемпіонів – у сезоні 2015/16.

Реал Мадрид здобув 15-ту Лігу чемпіонів, здолавши Боруссію Дортмунд (+ВІДЕО)

Лунін поділився світлинами з трофеєм Ліги чемпіонів (+ФОТО)