Відомі найкращі гравці Реала і Боруссії Дортмунд у першому таймі фіналу Ліги чемпіонів

Субота, 01 червня 2024, 22:57
498
0
0

У суботу, 1 червня, у Лондоні на стадіоні Вемблі триває фінал Ліги чемпіонів у якому зустрічаються Реал Мадрид і дортмундська Боруссія.

Трансляція відбувається на MEGOGO.

Головний тренер мадридського Реала Карло Анчелотті у стартовому складі у воротах своєї команди випустив Тібо Куртуа. Український воротар Андрій Лунін розпочав поєдинок на лаві запасних.

Після першого тайму Боруссія та Реал грають унічию 0:0, хоча дортмундці могли забивати щонайменше 2-3 голи.

У "королівського" клубу в першому таймі найкращим гравцем є Данієль Карвахаль. Оцінка від Sofascore - 7.5

А в дортмундців найкраща оцінка серед усіх футболістів - у Яна Матсена (7.4).