Збірна України розділила нічию з Вельсом у відборі до Євро-2025

Субота, 01 червня 2024, 09:49
321
0
0

31 травня жіноча збірна України у валлійському містечку Лланелі на стадіоні Парк Скарлетс у матчі 3-го туру відбору Євро-2025 розділила нічию з Вельсом.

Уже на 3-й хвилині "синьо-жовті" повели в рахунку — Андрухів скористалася помилкою Робертс і відправила м’яч у порожні ворота. Валлійки після цього заволоділи ініціативою, проте не змогли реалізувати моменти.

У другому таймі гра майже не змінилася. Господарки володіли м’ячем, але до небезпечних моментів справа тривалий час не доходила. Утім, валлійки таки зуміли відігратися. В одному з епізодів Келюшик здійснила класний сейв, але на добиванні м’яч влучив у руку Басанській. Призначений пенальті потужним ударом реалізувала Бартон.

Вельс – Україна 1:1

Голи: 64' (п) Бартон К. – 3' Андрухів В.

Стартові склади:

Вельс: Кларк, Еванс, Ледд, Робертс (К.Джонс, 75), Морган (Роув, 46), Вудхем (Джоел, 75), Інгл, Джеймс, Холланд, Фішлок, Макатір (Бартон, 46).

Україна: Келюшик, Басанська, Шматко, Апанащенко (Корсун, 64), Петрик, Овдійчук (Глущенко, 46), Семків, Хімич, Андрухів, Калініна (Панцулая, 74), Кравчук (Козлова, 87).

Нагадаємо, поєдинок 4-го туру між жіночими збірними України та Вельсу пройде 4 червня в польському містечку Гродзиськ-Великопольський на місцевому стадіоні клубу Варта (Познань), Респект Енерджі, і розпочнеться о 21:00 за київським часом.

Збірна України відправилась на Олімпійські ігри до Франції (+ФОТО)