Олімпіакос мінімально обіграв Фіорентину та здобув трофей Ліги конференцій (+ВІДЕО)

Четвер, 30 травня 2024, 08:22
526
0
0

29 травня у фіналі Ліги конференцій 2023/24 Олімпіакос переміг Фіорентину та здобув трофей. Поєдинок проходив у грецьких Афінах на стадіоні Айя-Софія.

В основний час команди голів не забили, тому гра перейшла в екстратайми.

На 116 хвилині Ель Каабі зумів вразити ворота Фіорентини - 1:0, влучно пробивши головою, після прострілу з лівого флангу. Після довгого перегляду VAR арбітр зарахував взяття воріт.

У "фіалок" залишалося менш ніж п'ять хвилин і вони усіма силами пішла вперед, намагаючись зрівняти рахунок. Проте, це був черговий програний фінал Флоренції. А Олімпіакос виграв перший в історії єврокубок для Греції.

Олімпіакос - Фіорентина 1:0 ОТ (0:0)

Гол: 116' Ель Каабі.