Олімпіакос переміг Фіорентину і виграв Лігу конференцій 2023/24

Четвер, 30 травня 2024, 00:41
249
0
0

У ніч з 29 на 30 травня у фіналі Ліги конференцій 2023/24 зустрічалися Олімпіакос та Фіорентина.

Поєдинок проходив у грецьких Афінах на стадіоні Айя-Софія.

В основний час команди голів не забили, тому гра перейшла в екстратайми.

На 116 хвилині Ель Каабі зумів вразити ворота Фіорентини - 1:0, влучно пробивши головою, після прострілу з лівого флангу. Після довгого перегляду VAR арбітр зарахував взяття воріт.

У "фіалок" залишалося менш ніж п'ять хвилин і вони усіма силами пішла вперед, намагаючись зрівняти рахунок.

Проте, це був черговий програний фінал Флоренції. А Олімпіакос виграв перший в історії єврокубок для Греції.