Епіцентр і Верес не виявили сильнішого у першому перехідному матчі УПЛ

Середа, 29 травня 2024, 20:15
173
0
0

У середу, 29 травня, на стадіоні Лівий берег відбувся перший матч плей-оф за місце в УПЛ між Епіцентром та Вересом.

Епіцентр фінішував у Першій лізі на 4 місці і отримав шанс поборотися за підвищення у класі. Верес посів 13 сходинку в УПЛ і вважався фаворитом цього двоматчевого протистояння.

Проте, рахунок у матчі на 28 хвилині відкрив Епіцентр, завдяки точному удару Мороза.

Рівненський клуб зумів зрівняти рахунок на 80 хвилині, відзначився Гайдучик (1:1).

У підсумку - нічия та доля путівки в УПЛ вирішиться у матчі-відповіді у неділю, 2 червня, у Рівному.