Анчелотті серйозно дорікнув Куртуа перед фіналом Ліги чемпіонів

705
0
0

Джерело фото: Google

Реал Мадрид зіграв свій останній матч Ла Ліги сезону 2023/2024 проти Реал Бетіса вдома. Гра завершилася з рахунком 0:0.

Однак в одному випадку в першому таймі помилка Куртуа призвела до голу, але VAR її не зарахував.

Як повідомляє Realmadrid Exclusivo, до бельгійського голкіпера звернувся головний тренер мадридського Реала Карло Анчелотті. Під час перерви він дорікнув Тібо за його гру, підкресливши, що важливо бути спокійним перед фіналом Ліги чемпіонів.

«Тібо, ти не можеш дозволити собі демонструвати таку невпевненість за кілька днів до фіналу Ліги чемпіонів», - заявив італієць.

Загалом усі спроби обох команд вийти з глухого кута були невдалими, що призвело до нульової нічиї на Бернабеу.

За 38 турів Ла Ліги Реал здобув 29 перемог та зазнав лише однієї поразки від Атлетіко Мадрид.

"Вершкові" продовжують підготовку до майбутнього фіналу Ліги чемпіонів УЄФА проти дортмундської Боруссії, який запланований на 1 червня.