Барселона перемогла Севілью у фінальному матчі під керівництвом Хаві (+ВІДЕО)

Понеділок, 27 травня 2024, 08:20
663
0
0

Вчора, 26 травня, відбувся матч заключного 38 туру Ла Ліги сезону 2023/2024, в якому зустрілися Севілья та Барселона.

Матч відбувася на Естадіо Рамон Санчес Пісхуан та закінчився з рахунком 1:2

Перший тайм розпочавсяна рівних. Обидві команди немов промацували грунт, налаштовувалися на гру та роздумували над створенням небезпечних моментів. Першою ключ до воріт суперника знайшла Барселона. На 15 хвилині Роберт Левадовський в глибині штрафного майданчика, майстерно одним дотиком обробив бездоганну передачу, яку виконав Жоау Канселу та, рикошетом від стійки, відправив м'яч у лівий нижній кут воріт. Після пропущеного гола Севілья всіма силами намагалася відігратися, і в кінцевому результаті їй це вдалося зробити на 31 хвилині, коли Юссеф Ен Несірі, в штрафному майданчику, отримав вдало виконану передачу врозріз між захисниками та забив. До кінця тайму обидві команди ще створили по декілька небезпечних моментів, однак жоден з них не був вдалим. На перерву клуби пішли з рахунком 1:1.

Другий тайм розпочався в'яло. Перші 15 хвилин жодна з команд не створила бодай одного небезпечного моменту. Гравці продовжували перепасовуватися, аж допоки на 60 хвилині Фермін Лопес одним дотиком не обробив м'яч та, у своєму фірмовому стилі, закрутив шкіряного у лівий нижній кут воріт. До кінця матчу обидві команди заробили та виконали декілька штрафних ударів, проте всі вони виявилися провальними. Таким чином, матч закінчився з рахунком 1:2.

Нагадаємо, що це був останній матч заключного, 38 туру, Ла Ліги. На цьому сезон 2023/2024 в Іспанії завершено.

Севілья — Барселона 1:2

Голи: Ен Несері 31' — Левандовський 15', Лопес 59'

Севілья: Нюланд — Баде (Гудель 80'), Рамос, Салас (Маркан 46') — Санчес, Сумаре, Агуме (Буено 79'), Педроса — Окампос, Ен Несірі (Веліс 90'), Лукебакіо (Діас 78')

Барселона: тер Штеген — Канселу (Форт 84'), Мартінес, Кубарсі, Кунде — Гюндоган, Крістенсен (Ромеу 46'), Педрі — Лопес (Роке 75'), Левандовський (Торрес 62'), Ямал (Фелікс 62')

Попередження: Салас 36', Окампос 90+3' — Канселу 49'