У суботу, 25 травня, в рамках 30-го туру УПЛ, київське Динамо гостювало у Руха.

На прохання головного тренера збірної України Сергія Реброва, динамівські збірники не брали участі у цій грі, щоб не травмуватися пере Євро-2024.

Олександр Шовковський виставив доволі експериментальний склад, а Рух вийшов основною "обоймою" гравців, оскільки вів боротьбу за єврокубки.

У першому таймі команді грали активно, проте глядачі голів не побачили.

На 52 хвилині свій перший гол за основу Динамо забив Діалло, вдало пробивши головою, після навісу з кутового - 0:1.

Підопічні Віталія Пономарьова пішли в атаку з новими силами, відзначитись могли Плюман та Таллес.

Гравцям Руху вдалося зрівняти рахунок на 63 хвилині гри. Після подачі з кутового м’яч опинився у Ляха, який пробив по воротах, Нещерет парирував, але після серії рикошетів Дідик відправив м’яча головою у ворота киян – 1:1.

У середині другого тайму Беніто упав у боротьбі, на підбиранні опинився Дубінчак і пробив у стійку, першим на добиванні був Царенко – 1:2 на користь киян.

Фінальний свисток застав Рух в черговій атаці, але у підсумку - перемога Динамо, які з гарним настроєм закінчили сезон. А от у львівських футболістів і в їхнього президента Григорія Козловського, в якого виступили сльози на очах, зовсім протилежний настрій через втрату шансу зіграти в єврокубках цьогоріч.

Проте, Рух демонстрував хорошу гру у нинішньому сезоні. Бажаємо команді не опускати руки. Рух вперед - до Перемоги!