П'ятниця, 24 травня 2024, 23:43
354
0
0

Сьогодні, 24 травня, в рамках фінального 38 туру Ла Ліги Жирона приймає Гранаду. Матч стартував о 22:00 за київським часом.

Українські легіонери Артем Довбик та Віктор Циганков з'явилися на полі з перших хвилин.

Довбик зумів відзначитися своїм 23 голом за іспанський клуб. Артем відгукнувся на пас Стуані та пробив повз голкіпера.

А через три хвилини сам Довбик віддав гольовий пас на уругвайця, таким чином рахунок став 6:0.

Наразі український нападник ділить першість з форвардом Вільярреала Александер Серлот – 23 голи.

Віктор Циганков відзначився голом та асистом за Жирону (+ВІДЕО)

Віктор Циганков відзначився дублем за Жирону (+ВІДЕО)