Жирона з результативними діями Довбика та Циганкова розгромила Гранаду. Відомі оцінки українців

П'ятниця, 24 травня 2024, 23:59
666
0
0

Сьогодні, 24 травня, в рамках фінального 38 туру Ла Ліги Жирона розгромила Гранаду 7:0. Українські легіонери Артем Довбик та Віктор Циганков з'явилися на полі з перших хвилин.

Жирона завершила феноменальний сезон гучною перемогою з рахунком 7:0 над вже вилетівшою з Ла Ліги Гранадою, яка до того ж залишилася удесятьох.

Господарі поля не програвали двох домашніх матчів Ла Ліги поспіль з 2019 року, і вже на 29 хвилині повели в рахунку. Орендований у Барселони Ерік Гарсія після розіграшу кутового з кута головою забив свій п'ятий м'яч у цьому сезоні.

Потім голи посипалися один за одним. Помилкою суперників скористався Порту, який знайшов передачею Мігеля Гут'єрреса, а Віктор Циганков замкнув простріл біля ближньої стійки - 2:0. Ще до перерви результат став практично вирішеним.

У другому таймі Дэйлі Блінд віддав довгу передачу Порту, якого збили в штрафному. Довбик реалізував пенальті, скоротивши відставання від найкращого бомбардира чемпіонату Александра Серлота до одного м'яча.

Вийшовши на заміну, Савіо (який незабаром перейде до Манчестер Сіті) асистував Циганкову, оформивши його дубль. На 61 хвилині пряму червону картку отримав Пельїстрі, чим остаточно зламав гру гостей. Довбик зрівнявся за кількістю голів із Серлотом (по 23), а потім асистував Стуані, який забив шостий м'яч.

Наприкінці зустрічі Довбик оформив хет-трик з пенальті після фолу на Савіо. Тепер він головний претендент на звання найкращого бомбардира Ла Ліги.

Чи залишиться Мічел тренером Жирони перед їхнім дебютним сезоном у Лізі чемпіонів, пока невідомо. Але атакувальний стиль гри команди справив враження у цьому матчі. Жирона завершила сезон на третьому місці, поступившись лише грандам Барселоні та Реалу.

Артем Довбик вийшов у старті, оформив хет-трик та зіграв повний матч. Оцінка від Sofascore - 9.6 (найкраща у матчі). Віктор Циганков вийшов у старті, віддав асист, забив два голи та був замінений на 56 хвилині. Оцінка від Sofascore - 9.4 (друга найкраща у матчі).

Ла Ліга, 38-й тур. Жирона, Монтіліві

Жирона – Гранада 7:0

Голи: Гарсія 30, Циганков 33, Довбик 44 (пен.), Циганков 54, Довбик 75, Стуані 78, Довбик 90 (пен.)

Жирона: Гассаніга – Ерік Гарсія, Лопес (Коуту 50), Блінд, Мігель (Мартінес 65) – Мартін, Алеїш Гарсія, Еррера (Торре 50) – Циганков (Стуані 56), Довбик, Порту (Савіо 50)

Гранада: Мартінес – Мауасса (Брау 60), Торренте (Мендес 72), Рубіо, Санчес (Саєнс 72) – Гумбау, Алонсо – Роделас (Кальєохон 46), Вільяр (Піантковський 46), Пеллістрі – Бойє

Попередження: Лопес 32, Порту 45+4, Ерік Гарсія 82 - Алонсо 36, Пеллістрі 39, Санчес 43, Пеллістрі 61, Кальєхон 62

Вилучення: Пеллістрі 61

Артем Довбик оформив дубль та асист за Жирону (+ВІДЕО)

Віктор Циганков відзначився голом та асистом за Жирону (+ВІДЕО)