Фіорентина вирвала перемогу у Кальярі (+ВІДЕО)

П'ятниця, 24 травня 2024, 08:22
573
0
0

23 травня в рамках 38 туру Серії А Кальярі в домашньому матчі поступився Фіорентині. Поєдинок завершився з рахунком 2:3.

Гості першими вразили ворота суперника: на 39 хвилині Джакомо Бонавентура пробив зі штрафного майданчика у ліву дев'ятку.

Відповідь Фіорентина отримала аж у середині другого тайму. Аллесандро Дейола після перевірки VAR записав на свій рахунок гол.

На 85 хвилині Кінгстон Мутандва вивів господарів вперед. Але лише через 4 хвилини Ніколас Гонсалес зрівняв рахунок на табло.

Арбітр компенсував вкінці другого тайму 5 хвилин, але зіграли команди аж 13. Причиною тому стало порушення в штрафному майданчику Кальярі. Артур Мело отримав можливість вирвати перемогу для гостей і він це зробив, спокійно реалізувавши пенальті.

Кальярі – Фіорентина 2:3

Голи: 64' Дейола А., 85' Мутандва К. – 39' Бонавентура Дж., 89' Гонсалес Н., 90+13' (п) Мело А.