Аталанта перемогла у фіналі Ліги Європи, всуху розгромивши Баєр (+ВІДЕО)

Четвер, 23 травня 2024, 08:22
699
0
0

22 травня у фіналі Ліги Європи Аталанта впевнено перемогла леверкузенський Баєр та здобула трофей. Поєдинок завершився із рахунком 3:0 на користь італійської команди.

Перший гол у ворота німців влетів вже на 12 хвилині матчу. Після прострілу з флангу Адемола Лукман замкнув передачу і вивів Аталанту вперед. Італійці не зменшували тиск і змогли швидко подвоїти перевагу вже на 26 хвилині. Лукман пробив прицільно у дальній нижній кут воріт, оформивши дубль.

Німецький Баєр прагнув відігратися у другій половині зустрічі, але натомість Аталанта довела рахунок до розгромного. Героєм матчу став Лукман, який на 75 хвилині оформив хет-трик. Нігерієць отримав м'яч та увірвався до штрафного майданчика і прицільно пробив під поперечину.

Адемола став першим гравцем, який забив три м'ячі у фіналі Ліги Європи/Кубку УЄФА.

Баєр вперше у сезоні зазнав поразки. Безпрограшна серія Леверкузена у всіх турнірах перервалася на показнику 51 матч.

Аталанта здобула свій перший єврокубковий трофей. Останній тріумф бергамасків був у далекому 1963 році (Кубок Італії).

Ліга Європи УЄФА сезону-2023/2024. Фінал.

Аталанта — Баєр 3:0

Голи: 12', 26', 75' Лукман А.