Ювентус здійснив неймовірний камбек проти Болоньї (+ВІДЕО)

Вівторок, 21 травня 2024, 08:50

Ювентус здійснив неймовірний камбек у матчі 37-го туру Серії А проти Болоньї, зігравши внічию 3:3. Цей результат дозволив "старій сеньйорі" продовжити свою безпрограшну серію на стадіоні Ренато Даль'Ара до 23 матчів.

Після звільнення Массіміліано Аллегрі на минулому тижні Ювентус виглядав розгубленим на початку гри. Господарі поля одразу захопили ініціативу, і вже на першій хвилині Ремо Фройлер перевірив на міцність Войцеха Щенсного. Після розіграшу кутового удару Ріккардо Калафіорі відкрив рахунок потужним ударом у верхній кут воріт.

На 20-й хвилині ситуація для Ювентуса погіршилася, коли Сантьяго Кастро подвоїв перевагу господарів, головою замкнувши подачу Каспера Урбанського. Через хвилину здавалося, що Єнс Одгорд зробить рахунок 3:0, але його взяття воріт було скасовано через офсайд.

Після перерви Болонья знову швидко забила. Калафіорі обіграв Йона Лукумі і перекинув м'яч через Щенсного.

Проте Ювентус не здавався. Спочатку Федеріко К'єза скоротив відставання, а потім влучні удари Аркадіуша Міліка та Кенана Йілдіза принесли гостям нічию.

Цей результат став для Ювентуса вже шостою поспіль нічиєю в Серії А.