Барселона перемогла Альмерію та збільшила перевагу у боротьбі за друге місце з Жироною Довбика та Циганкова (+ВІДЕО)

П'ятниця, 17 травня 2024, 08:55
396
0
0

16 травня в рамках 36-го туру іспанської Прімери зустрілися Альмерія та Барселона. Гості здобули переконливу перемогу з рахунком – 2:0.

Обидва м'ячі у складі Барселони забив 21-річний півзахисник Фермін Лопес Мартін. На 14-й хвилині Фермін відзначився з передачі захисника Гектора Форта, а на 67-й хвилині у ролі асистента виступив Серхі Роберто.

Після цієї перемоги на рахунку Барселони стало 79 набраних очок. Каталонці займають друге місце в турнірній таблиці чемпіонату. Жирона українців тепер відстає на 4 бали.

Альмерія з 17 очками розташувалася на останньому місці.

Альмерія — Барселона 0:2

Голи: 14', 67' Лопес Ф.