Челсі Мудрика здобув четверту перемогу поспіль в АПЛ, обігравши Брайтон (+ВІДЕО)

Четвер, 16 травня 2024, 08:29
449
0
0

Челсі наблизився до повернення до єврокубків, здобувши четверту перемогу поспіль в АПЛ, обігравши Брайтон з рахунком 2:1 на стадіоні Амекс.

Після невдалого старту сезону, Челсі нарешті розкриває свій потенціал останніми місяцями, адже перед цим матчем вони програли лише один із 13 попередніх матчів АПЛ. Таким чином, вони включилися у боротьбу за Лігу Європи, кваліфікація до якої стане безсумнівним прогресом під керівництвом Маурісіо Почеттіно. Брайтон, навпаки, вже не може провести два єврокубкові сезони поспіль, але прагнув порадувати своїх уболівальників в останньому домашньому матчі сезону.

Перший тайм видався насиченим моментами. На 34 хвилині матчу Коул Палмер після передачі Марка Кукурелли відкрив рахунок. Пізніше VAR не став втручатися у гру після того, як Тарик Лампті влучив ліктем в голову Михайлу Мудрику. (Відео цього інциденту тут)

На початку другого тайму обидві команди не реалізували свої моменти. Зрештою, Челсі подвоїв перевагу завдяки зусиллям французів Мало Густо і Крістофера Нкунку. Господарі поля відчайдушно шукали шляхи відновитись у грі, і після вилучення Ріса Джеймса за удар по Жоау Педро їм це майже вдалося. Втім, гол Денні Уелбека виявився останнім у матчі, і Челсі здобув важливі три очки. Зараз "сині" піднялися на шосте місце в турнірній таблиці після поразки Ньюкасла від Манчестер Юнайтед і все ще мають шанси наздогнати Тоттенгем на п'ятому місці.