Травма Мудрика не завадила Челсі перемогти Брайтон, Манчестер Юнайтед сильніший за Ньюкасл

Четвер, 16 травня 2024, 00:01
360
0
0

У середу, 15 травня, відбувся перенесений матч 34 туру АПЛ. Лондонський Челсі гостював у  Брайтона.

Михайло Мудрик розпочав поєдинок у стартовому складі "синіх".

У першому таймі український півзахисник отримав травму голови у єдиноборстві з Таріком Лампті та його замінили на Нкунку.

У Челсі ще в першому таймі рахунок у матчі відкрив Коул Палмер, ефектно підрізавши м'яч головою, після навісу від Кукурельї.

На 64 хвилині Крістофер Нкунку подвоїв перевагу "аристократів".

Наприкінці гри Данні Веллбек зумів відквитати один гол, але на більше Брайтона не вистачило.

У підсумку Челсі переміг із рахунком 1:2 і набрав 60 балів в АПЛ, піднявшись на 6 єврокубкове місце.

Команда Мудрика піднялася до зони Ліги конференцій і тепер їм треба просто не програти в останньому турі АПЛ, щоб гарантувати собі вихід до Ліги конференцій.

АПЛ. 34-й тур

Брайтон – Челсі 1:2

Голи: Уелбек (90+8) — Палмер (34), Нкунку (64)

Брайтон: Вербрюґґен — Лампті (Оффіа, 85), Уебстер, Данк (Барко, 46), Іґор — Гросс, Ґілмор (Балеба, 73) — Буонанотте (Уелбек, 72), Енсісо (Фаті, 85), Адінґра — Педро

Челсі: Петровіч — Ґюсто (Стерлінг, 69), Чалоба, Бадіашиль, Кукурелья — Кайседо, Ґаллахер (Уґочукву, 90+9) — Мадуеке (Джеймс, 69), Палмер (Казадеї, 90+9), Мудрик (Нкунку, 42) — Джексон (Сілва, 90)

Попередження: Данк (29), Вербрюґґен (81) — Стерлінг (77), Кайседо (79)

Вилучення: Джеймс (88)

В іншому матчі ігрового дня Манчестер Юнайтед вдома "перестріляв" Ньюкасл у перенесеному матчі 34 туру АПЛ.

"Червоні дияволи" відкрили рахунок у матчі завдяки голу Мейну в середині першого тайму. Напочатку другої половини зустрічі Гордон відновив рівного у грі - 1:1.

Далі голи Діалло і Гойлунд забезпечили манкуніанцям комфортну перевагу - 3:1. Ньюкасл не здавався і на 90+2 хвилині після точного удару Голла інтрига знову повернулась - 3:2. Проте МанЮнайтед зумів втримати перемогу.

Завдяки цій перемозі "червоні дияволи" набрали 57 очок і посідають 8 місце в АПЛ, догнавши Ньюкасл, у якого зараз теж 57 балів, проте вони знаходяться на щабель вище - 7 місце.

Манчестер Юнайтед – Ньюкасл Юнайтед 3:2

Голи: Мейну 31, Діалло 57, Гойлунд 84 – Гордон 49, Голл 90+2

Манчестер Юнайтед: Онана – Ван-Біссака, Каземіро, Еванс, Далот – Мейну, Амрабат – Діалло, Мактоміней, Гарначо – Фернандеш

Ньюкасл Юнайтед: Дубравка – Тріпп’єр, Крафт, Берн, Голл – Лонгстофф, Гімараес, Андерсон – Мерфі, Ісак, Гордон