Шахтар переміг Ворсклу і завоював 14-й Кубок України

Середа, 15 травня 2024, 20:57
647
0
0

У середу, 15 травня, донецький Шахтар виграв Кубок України-2024, перемігши у фіналі Ворсклу з рахунком 2:0.

"Гірники" вийшли на цей поєдинок без свого лідера Георгія Судакова, який отримав мікропошкодження.

Гра розпочалася у невисокому темпі. Ворскла грамотно побудувала оборону і не давала суперникам жодних серйозних шансів біля своїх воріт у перші 20 хвилин.

Далі футбол став значно цікавішим. На 22 хвилині Якубу вирвався на "побачення" з воротарем Шахтаря, але Різник вдало зіграв на випередження і вибив м'яч якомога далі.

Нарешті після цього прокинувся Шахтар. Кевін пролетів на лівому фланзі кількох гравців Ворскли та навісив у штрафний майданчик, Конопля пробив головою, але повз ворота.

За мить полтавець Якубу знову вирвався до воріт "гірників", але Різник здійснив суперсейв. Відео дивіться тут.

40 хвилина стала успішною для Шахтаря. Найкращий бомбардир команди Данило Сікан класно зіграв на другому поверсі та відкрив рахунок у матчі, після точної подачі від Азарова - 1:0.

На 55 хвилині Юхим Конопля у падінні головою пробив по воротах Ворскли. Ісенко здійснив сейв, але м'яч перетнув лінію воріт. Після допомоги VAR арбітр зарахував гол "гірників" - 2:0.

Через декілька хвилин стопроцентний шанс відзначитися був у Зубкова, але він після навісу від Азарова з вигідної позиції пробив поруч з воротами.

На 85 хвилині Крупський виграв боротьбу у Кевіна і віддав пас на Ковталюка. Микола елегантно переправив м'яч у ворота Різника, відновивши інтригу у матчі - 2:1.

До цього моменту арбітр не показав у матчі жодного попередження, а після голу Ворскли на полі розгорілася справжня битва. Правда не футбольна, а у більшості - штовханина, неспортивна поведінка гравців обох команд і затримка часу з боку гравців Шахтаря.

Суддя показав за кілька хвилин аж 5 "гірчичників", а голів більше у матчі не було і Шахтар здобув перемогу.

Це вже 14-й загалом тріумф "гірників" у Кубку України. Шахтар випередив Динамо за кількістю титулів за часів незалежності. У киян 13 трофеїв.