Астон Вілла та Ліверпуль у гольовому матчі сильнішого не виявили (+ВІДЕО)

Вівторок, 14 травня 2024, 08:55
226
0
0

13 травня Астон Вілла та Ліверпуль в рамках матчу 37-го туру Англійської Прем'єр-ліги розділили гольову нічию – 3:3.

Вже на 2 хвилині голкіпер господарів Емільяно Мартінес після прострілу з флангу, відправив м'яч у свої ворота. Проте Юрі Тілеманс на 12 хвилині гри відновив рівновагу у матчі.

В середині першого тайму Гакпо вивів Ліверпуль уперед, а Джарелл Кванса ще збільшив перевагу гостей і цей рахунок міг стати фінальним. Проте, на 79 хвилині в господарів на поле вийшов Джон Дуран і "перевернув" гру. Завдяки його дублю Астон Вілла змогла зрівняти рахунок у матчі та зіграти у бойову нічию.

У підсумку Ліверпуль набрав 79 очок і посідає 3 місце в АПЛ, достроково завоювавши "бронзові" медалі чемпіонату. Астон Вілла здобула вже 68 бал і цим фактично гарантувала собі 4 сходинку турнірної таблиці за підсумками сезону.

Астон Вілла – Ліверпуль 3:3

Голи: 12' Тілеманс Ю., 85', 88' Дуран Дж. – 2' (автогол) Мартінес Е., 23' Гакпо, 48' Кванса Дж.