П'ятниця, 10 травня 2024, 09:22
646
0
0

Баєр Леверкузен зіграв внічию з Ромою з рахунком 2:2, здійснивши черговий вражаючий камбек на останніх хвилинах гри. Цей результат дозволив команді встановити новий рекорд – найдовшу серію без поразок у європейському футболі.

Нічия з римлянами означає, що команда Хабі Алонсо продовжила свою безпрограшну ходу до 49 матчів, таким чином перевершивши легендарний рекорд Бенфіки, який тримався протягом 59 років.

Минулого місяця Леверкузен вперше в історії став чемпіоном Бундесліги, що дозволило їм мріяти про тріумф. Зараз вони знаходяться у фіналі Ліги Європи, де зустрінуться з Аталантою, а також зіграють проти Кайзерслаутерна у фіналі Кубка Німеччини. Леверкузен дуже близький до спортивного безсмертя, і після чергового приголомшливого камбека наприкінці гри мало хто сумнівається, що вони зможуть досягти цієї мети.

Рятувальний гол Йосипа Станішича на 97-й хвилин став для Леверкузена вже 17-м м'ячем, забитим на останніх хвилинах гри цього сезону. Загалом німецька команда пройшла до фіналу з рахунком 4:2 за сумою двох матчів.

22 травня Леверкузен зіграє проти італійської Аталанти у фіналі Ліги Європи, який відбудеться в Дубліні. А вже через три дні команда Алонсо зустрінеться з Кайзерслаутерном у фіналі Кубка Німеччини, борючись за тріумф у трьох турнірах одночасно.

Аталанта розбила Марсель та вийшла у фінал Ліги Європи (+ВІДЕО)